Usługi elektryczne

elektryk pomiary krakówElektryk Pomiary Kraków

Elektryk Kraków poleca Naszym klientom  swoją wiedzę doświadczenie sumienność i precyzje, jestem do Państwa Dyspozycji

Posiadam narzędzia, sprzęt i przyrządy miernicze atestowane i polecane przez producentów dla elektryków w tym również kamerę termowizyjną oraz przyrząd do lokalizacji uszkodzeń przewodów, kabli

Wykonuje zarówno instalacje oświetlenia ogólnego, jak i miejscowego oraz instalacje złożone – obejmujące obie w/w. Staram się również proponować klientom rozwiązania energooszczędne oraz wykonuje elektryk pomiary Zakładam dla naszych klientów:

  • Instalację oświetlenia podstawowego
  • oświetlenia awaryjnego
  • oświetlenia ewakuacyjnego
  • Pomiary instalacji oświetleniowej – odbiorcze, wykonywane przy założeniu nowej instalacji, przebudowach, remontach pomieszczeń, wymianach starych instalacji oraz okresowe, eksploatacyjne.

Elektryk Kraków Biorze odpowiedzialność za całościowe wykonanie prac, od momentu rozpoczęcia prac związanych z montażem instalacji elektrycznej  i postawienie przysłowiowej kropki nad „i”. Moja odpowiedzialność nie kończy się z chwilą wykonania odbiorów końcowych, lecz trwa, wyrażając się w bezpośrednim serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Nasz klient zawsze może na mnie liczyć.

Oferuję darmową wycenę i doradztwo. Nie pobieram opłat za dojazd w Krakowie w przypadku wykonania usługi.

pogotowie elektryczne  przez całą dobę

tel;   787 741 094

Oferuje usługi pomiarów elektrycznych oraz pomiarów oświetlenia


  • MONTAŻ  PŁYT  INDUKCYJNYCH  I  CERAMICZNYCH  /GWARANCJA/